0 محصول سبد خرید
سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹
ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری*
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

معرفی گروه صنعتی "صنــــاران"

 

 

"صنـاران" با اخذ نماد اعتماد الکترونیک ، عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی ، دارای جواز کسب و عضویت در انجمن صنفی

آغاز تحولی نو در تامین قطعات یدکی و مصرفی صنایع کشور

 

 

  • مفتخریم گروه صنعتی "صناران" را که با هدف ایجاد یک دانشنامه فنی مهندسی بازرگانی در جهت تامین قطعات یدکی و مصرفی کارخانجات تولیدی صنعت سیمان و سایر صنایع کشور فعالیت خود را آغاز نموده است حضورتان معرفی نماییم. 

 

  • کارخانجات تولیدی ، بازرگانان و تولیدکنندگان میتوانند محصولات خود را به صورت رایگان در وب سایت "صناران" درج نمایند و با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود گامی مهم در عرصه تامین قطعات یدکی و مصرفی واحدهای تولیدی صنعت سیمان ، معادن ، نفت گاز پتروشیمی ، صنایع فلزی و سایر صنایع بردارند.

 

  • کارخانجات و دفاتر مرکزی واحدهای تولیدی سیمان ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع معدنی و سایر صنایع با تکمیل فرم ثبت نام همچنین بازرگانان و تولیدکنندگان با تکمیل فرم درخواست همکاری میتوانند از خدمات نوین "صناران" بهره برداری نمایند.

 

  • یاد آورد میشویم درج محصولات شرکتهای تولیدی و واردکنندگان قطعات یدکی معتبر در "صناران" رایگان خواهد بود. همچنین استفاده و بهره برداری از "صناران" برای شرکتهای فعال در صنعت سیمان به صورت رایگان خواهد بود.

 

  • شما میتوانید با استقبال و همکاری خود از این شیوه در هدف عمومی ما سهیم باشید. هدفی که سود و بهرمندی همگانی برای فروشندگان و مصرف کنندگان را در بر خواهد داشت.

 

  • گروه صنعتی صناران فروش خود را به دو شیوه آنلاین برای قطعات یدکی و مصرفی کوچک و همچنین استعلامی عمل می نماید.

 

گروه صنعتی "صناران"

جهت کسب اطلاعات بیشتر در وقت اداری با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.       شناسه پروانه کسب: 0465977446                                               66933608-021(98+)           سوالات متداول         info@sanaran.ir