0 محصول سبد خرید
دوشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۹
ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری*
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

زغال سنگ پروده طبس

شرکت زغال سنگ پروده طبس در سال۱۳۹۸ عنوان بزرگترین تولید کننده زغال سنگ کشور را برای ششمین سال متوالی حفظ کند.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس گفت: این شرکت پارسال بیش از یک زغال سنگ پروده طبس همچنان رکورددار تولید زغال سنگ ایرانمیلیون و ۲۰۰هزار تُن زغال سنگ خام و ۵۶۸تُن کنسانتره زغال سنگ کک شو تولید کرد تا کماکان تأمین کننده عمده نیاز صنایع کک سازی و فولادسازی کشور باشد.

کریتی ثانی افزود: این شرکت در سال۱۳۹۸ علاوه بر تولید زغال سنگ خام و کنسانتره، موفق به اجرای ۶هزار و ۶۳۲متر حفریات زیرزمینی در معادن شد که ۴درصد از سال قبل از آن، بیشتر بود.
وی با اشاره به کاهش ۱۰درصدی تولید زغال سنگ خام و کک در سال گذشته، علت این کاهش را مشکلات تأمین قطعات موردنیاز برای اجرای برنامه سرویس و نگهداری تجهیزات استخراج و همچنین تعطیلی معادن و کارخانه زغالشویی در دو هفته پایانی سال۹۸ برای مقابله با شیوع کرونا دانست.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس با اشاره به نامگذاری سال۱۳۹۹ با عنوان سال "جهش تولید" از سوی رهبرمعظم انقلاب گفت: این شرکت به عنوان اولین و تنها شرکت فعال در عرصه معدنکاری تمام مکانیزه استخراج زغال سنگ از ذخایر عمقی، با داشتن دانش تخصصی و تجهیزات حفاری و استخراج و بهره گیری از بزرگترین کارخانه زغالشویی ایران، آمادگی لازم برای ایجاد جهش در تولید زغال سنگ کشور را دارد که تحقق آن منوط به در اختیار گذاشتن ذخایر و منابع جدید زغالی است.

کریتی ثانی افزود: شرکت زغال سنگ پروده طبس استخراج بیش از یک میلیون و ۵۰۰هزار تُن زغال سنگ خام، تولید ۶۳۵هزار تُن کنسانتره و اجرای بیش از ۷۸۰۰متر حفریات زیرزمینی در معادن را برای امسال هدفگذاری کرده است.

وی با اشاره به تداوم شرایط اضطراری ناشی از شیوع کرونا در کشور، خواستار حمایت و پشتیبانی دولت و متولیان صنعت و معدن از حوزه معادن و بویژه زغال سنگ شد.

 

 

منبع: ماین نیوز

1399/01/25

جهت کسب اطلاعات بیشتر در وقت اداری با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.       شناسه پروانه کسب: 0465977446                                               66933608-021(98+)           سوالات متداول         info@sanaran.ir