0 محصول سبد خرید
پنجشنبه, ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری*
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
سه شنبه, 01 فروردين 1396 ساعت 15:03

درخواست فروش محصول از طریق صناران

تولید کنندگان و واردکنندگان محترم در حوزه های صنعتی:

 

بدینوسیله به استحضار شما میرسانیم قادر خواهید بود جهت همکاری در زمینه فروش محصولات خود از طریق " گروه صنعتی صناران "  در دو حوزه متفاوت محصولات خود را به فروش برسانید:

 

1. فروش آنلاین

2. فروش استعلامی

 

 

آشنایی با روشها:

 

1. فروش آنلاین:

در صورتیکه تمایل دارید محصولات شما از طریق گروه صنعتی صناران به صورت آنلاین به فروش برسد. این مجموعه قادر خواهد بود با تهیه مشخصات فنی محصولات شما به صورت شناسنامه فنی و سپس درج در سایت ، محصول شما را به صورت آنلاین به فروش برساند. همچنین ما قادر خواهیم بود در صورت تغییر قیمت به صورت روزانه و حتی لحظه ای ، محصول شما را از نظر موجودی و قیمت و سایر موارد به روز رسانی نماییم.

 

2. فروش استعلامی

در صورتیکه محصول شما نیاز به ارائه درخواست یا اطلاعات فنی از جانب خریدار است تا قیمت و زمان تحویل آن مشخص شود. گروه صنعتی صناران قادر خواهد بود مشخصات فنی و اطلاعات محصول شما را به گونه ای تهیه نماید تا خریدار بتواند از این طریق ضمن آشنایی با محصولات قابل فروش شما اقدام به درخواست استعلام نماید.

 

 

لذا میتوانید جهت آشنایی با مشخصات فنی محصولاتی که تا کنون تهیه و در سایت صناران قرار گرفته است به گروه محصولات عمومی و صنعت سیمان مراجعه و در این خصوص اطلاعات لازم را کسب و از نحوه تهیه مشخصات فنی کالای مشابه خود مطلع شوید.

 

 

یادأور میشویم همکاری در خصوص فروش محصولات شما از طریق گروه صنعتی صناران بسیار آسان و برای شما پرسود خواهد بود. در ضمن محدودیتی از نظر فروش قطعات و تجهیزات صنعتی صنایع مختلف وجود ندارد.

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق قسمت " تماس با ما "  تلفن یا ایمیل اقدام فرمایید.

 

 

گروه صنعتی " صناران "

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در وقت اداری با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.       شناسه پروانه کسب: 0465977446                                               66933608-021(98+)           سوالات متداول         info@sanaran.ir