0 محصول سبد خرید
شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳
ورود

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری*
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

هدف "صناران"

هدف  "صناران"  ارتباط دقیق و فنی بین تامین کنندگان و تولیدکنندگان متخصص در جهت تامین قطعات یدکی و مصرفی صنایع کشور  و معرفی محصولات آنها جهت خرید است.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

چرا از "صناران" خرید کنیم؟

خرید از ما برای شما " تسهیل ، تسریع ، تضمین ، جلوگیری از اتلاف زمان ، قیمت مناسب ، صرفه اقتصادی" را به ارمغان می آورد.

 

  • تسهیل در امر تامین کالا

ما سعی بر آن داریم با فراهم آوردن امکان مشاهده آنلاین مشخصات فنی و سایر اطلاعات مورد نیاز کالا تسهیلات لازم در امر مراوده بین واحدهای فنی و واحد تامین کالا را بوجود آورده و تصمیم گیری در جهت تامین کالا را تسهیل کنیم. همچنین از این طریق امکان خرید مستقیم از جانب واحدهای فنی ، انبار و تدارکات کارخانجات میسر خواهد بود.

 

  • تسریع

سرعت بخشیدن به زمان تحویل کالا طبق زمان بندی درج شده از اهداف ماست.

همچنین شما میتوانید با مشاهده زمان بندی تحویل کالا نسبت به برنامه ریزی دقیق زمان مصرف اقدام تا بتوان از این طریق از انبارش آن در انبار نیز جلوگیری نمود.

 

  • تضمین

 "صناران" کلیه کالاهای به فروش رسیده خود را از نظر کیفیت تایید مینماید

 

  • جلوگیری از اتلاف زمان

امروزه زمان و جلوگیری از اتلاف آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا با استفاده از روشهای الکترونیکی از اتلاف وقت جلوگیری نموده و برای مسائل مهمتر زمان بیشتری خواهید داشت.

 

  • قیمت مناسب

شما میتوانید با مقایسه قیمتهای درج شده در "صناران" با سایر تامین کنندگان از مناسب بودن قیمت فروش و تامین آن اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به خرید نمایید. همچنین در صورت مشاهده محصولاتی که قیمت آنها بیش از قیمتهای موجود در بازار است میتوانید ما را مطلع کرده تا نسبت به کاهش قیمت اقدام کنیم.

 

  • صرفه جویی اقتصادی

  کاهش هزینه های نیروی انسانی ، کاهش هزینه های درون شهری تامین کالا و موارد متعدد دیگر در صرفه جویی اقتصادی مجموعه شما موثر خواهد بود.

 

 

" گروه صناران "

جهت کسب اطلاعات بیشتر در وقت اداری با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.       شناسه پروانه کسب: 0465977446                                               66933608-021(98+)           سوالات متداول         info@sanaran.ir